Duyuru 2021/02

Değerli Üyelerimiz,


Kulübümüzün İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne yaptığı tescil başvurusu süreci devam etmektedir. Başvuru dosyası “Valilik Olur’u” aşamasındadır. Bu gerekliliğin önümüzdeki hafta tamamlanması beklenmektedir. Kulübün resmi nitelik kazanması ve hem ilgili kurumlar hem de iç denetim mekanizmasıyla denetlenecek olması nedeniyle üyelik prosedürlerinin de tam olması önemlidir. Buradan hareketle varsa üyelik evrak eksikliklerinizin tamamlanması, yıllık aidatlarınızın ödenmesi için desteğinizi rica ederiz. Geçen süre zarfında kulüpten ayrılma kararı alan arkadaşlarımız varsa resmi kayıtlardan düşürmemiz için istifa dilekçelerini yine Mert Engin’e iletmelerini rica ederiz. (Mert Engin 0531 794 32 46) mert.engin@gmail.com

Yıllık aidat 120 TL
İstanbul Dağcılık Kulübü Derneği İş Bankası Galatasaray Şubesi TR37 0006 4000 0011 0112 0673 23
Tescil işleminin tamamlanmasının ardından vakit kaybetmeden tüm üyelerimiz için “Dağcılık Branşı” kulüp sporcu lisans başvuruları yapılacaktır. Bunun için aşağıdaki belgeleri hazırlayarak 11 Haziran 2021 tarihine kadar Mert Engin’e iletmenizi önemle rica ederiz. Lisans için vize ücreti bedelleri kulüp tarafından karşılanacaktır.

Kulüp Lisansı İçin Gerekli Belgeler;
• Kulüple İlişiğini Gösteren Belge (Bu belge kulüp yönetimi tarafından üyelik şartları tamamlanmış sporcularımız için hazırlanacaktır)
• Durum Bildirir Tek Hekim Sağlık Raporu (Bunun için aile hekiminizin tarafınızdan e-devlet üzerinden yetkilendirilmesi gerekmektedir (Ekli yönergeyi izleyiniz.)
• 2 Adet Vesikalık Fotoğraf (Güncel)


Lisans başvuruları tarafımızdan yapılacak ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nden çıkartılıp size teslim edilecektir. Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık Yönetim Sistemi’ne (DYS) kaydolmamız ile birlikte faaliyetlerimiz başlayacaktır. Faaliyet planını ayrıca duyurulacaktır. Dağcılık faaliyetlerine katılım ve resmi izinler için üyelik ve lisans prosedürlerinin gerekli olduğunu yeniden belirtmek isteriz.
Sağlıklı günlerde yeniden dağlarda olmak dileğiyle,
Yüzünüz dağlara dönük olsun.


İSTANBUL DAĞCILIK KULÜBÜ
YÖNETİM KURULU